ثبت و اعلام خسارت
بیمه درمان

نحوه استفاده از خسارت
الکترونیک

دریافت معرفی نامه

بیمه

ثبت و اعلام
خسارت بیمه درمان

بیمه

نحوه استفاده از
خسارت الکترونیک

بیمه

نحوه دریافت
معرفی نامه

درباره ما

درمانت درحوزه ارائه خدمات عالی و منحصر به فرد در زمینه خدمات پس از فروش بیمه نامه های اشخاص فعالیت می کند. شعار اصلی این سازمان ایجاد رضایت فرد به فرد بوده و اقدامات بنیانگذار و مدیران این شرکت در این جهت است که راه سلامتی را برای بیمه شدگان هموارتر سازند. درمانت به معنای یافتن بهترین راه حل جهت ارائه خدمات به هر یک از بیمه شدگان با شرایط متفاوت بوده که نشان دهنده تعهد درمانت به حفظ و ارتقاء کیفیت خدماتی است که به اعضاء ارائه می شود. باید متذکر شد که شرکت خدماتی و کمک رسانی پیشگام الوند اتحاد (درمانت) گرچه خدمات رسیدگی و پرداخت خسارت بیمه تکمیلی را عهده دار است لیکن شرکت “بیمه” نیست. بیمه شدگان تحت قراردادهای بیمه گران، اعضای شرکت درمانت محسوب شده و دریافت کننده خدمات درمانت هستند. بیمه گران داخلی و خارجی به درمانت مجوز می دهند تا به نیابت از ایشان مدیریت خدمات را بر عهده گیرد. از این طریق بیمه شدگان هم به پوشش بیمه ای مورد نیاز خود دسترسی می یابند و هم از خدمات گسترده کمک رسانی در یک بسته خدماتی برخوردار می گردند.این شکل از خدمات منحصر به فرد به عنوان شرکت خدمات رسان (TPA)، برای مدیران و کارکنان شرکت درمانت فضایی مناسب جهت تمرکز بر ارائه بهترین خدمات پس از فروش بیمه نامه درمان و مسافرتی ایجاد نموده است.

بیمه

تاریخچه

شرکت خدمات رسان پیشگام الوند اتحاد (درمانت) درتاریخ 1395/08/19 با شماره 501233 ثبت شد. فعالیت این شرکت با همکاری بخش خسارت درمان و مسافرتی شرکت بیمه سامان آغاز گردید. اهداف این شرکت بر اساس استانداردهای خدمات عالی، منحصر به فرد در حوزه خدمات پس از فروش بیمه نامه های اشخاص می باشد. این شرکت ازتاریخ 1397/04/01 به عنوان شرکت زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری سرآمد و مستقل از بیمه سامان فعالیت می نماید. شرکت سرمایه گذاری سرآمد اندوخته سازان فردا (سهامی خاص) در تاریخ 1393/07/20 تحت شماره ثبت 461751 در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران در زمینه های سرمایه گذاری، بازرگانی داخلی و خارجی، مشارکت در پروژه های عظیم ساختمانی و همچنین در زمینه مطالعات و بررسی های راهبردی اقتصادی، فنی، مالی، مدیریتی،نظارت و پیگیری در اجرای طرح های سرمایه گذاری به ثبت رسید.

بیمه

چشم انداز

کمک به انسان ها جهت دستیابی سریع ، آسان و مطمئن به خدمات پشتیبانی درمانی و خسارت درمان

بیمه

ارزش های ما

بیمه

تعالی

بیمه

پیشگام

بیمه

کار گروهی

بیمه

مسئولیت پذیری

بیمه

دستاورد محور

خدمات ما

مرکز تماس درمانت با دارا بودن کارشناسان خبره در تمام روزهای هفته از ساعت 8 الی 22 آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست های بیمه شدگان است.
شماره تماس مرکز: 02191008448
با 20 خط همزمان

تیم کارشناسان خسارت درمان شامل کارشناسان خسارات بیمارستانی، سرپایی، دندان و دارو می باشد که خسارات بیمه شدگان را بر اساس قوانین بیمه ای بررسی و ارزیابی می نمایند.

تیم صدور معرفی نامه مستقر در مرکز تماس در تمام روزهای هفته آماده رسیدگی به درخواست های صدور معرفی نامه هستند.

مراکز درمانی معتبر در بخش های سرپایی و بستری و دندانپزشکی  با درمانت قرارداد همکاری دارند و طبق قرارداد، بیماران را با معرفی نامه پذیرش می نمایند. تعدادی از مراکز امکان صدور معرفی نامه در مراجعه بیمار به پذیرش را دارند که در لیست مراکز درمانی مشخص شده اند.

درمانت تلاش می کند برای هر دسته از ذینفعان راه حل های الکترونیکی مبتنی بر وب و اپلیکیشن ارایه دهد تا تعداد مراجعات حضوری را کاهش دهد و از حجم تماس ها برای دریافت اطلاعات کاسته شود. به این ترتیب بیمه شدگان، مراکز درمانی و نمایندگان هر کدام به پنل و پرتال مخصوص خود دسترسی داشته و امکان ثبت درخواست و پیگیری موارد را دارند.

پرتال درمانت

با پرتال درمانت شما را تا حد زیادی از مراجعه حضوری بی نیاز کرده ایم. با استفاده از پرتال درمانت می توانید اقداماتی نظیر دریافت معرفی نامه، ثبت و اعلام خسارات و… را  به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهید و از این طریق در زمان خود صرفه جویی نمایید. 

ورود به پرتال